021 - 9107 0175

سرور مجازی ایران

سرویس سرور مجازی ایران میزبان آنلاین با استفاده از آخرین تکنولوژی های مجازی سازی و با منابع اختصاصی بر روی سرورهای قدرتمند ما در ایران و در دیتاسنتر پارس آنلاین نگهداری می شوند. قرار گرفتن بر روی شبکه ملی اطلاعات و استفاده همزمان از دو بستر اینترانت و اینترنت از مزایای این سرویس ها می باشد که موجب می شود کاربر نهایی بتواند با سرعت چندین برابری و در فضایی امن و با تعرفه ای پایین تر، از سایت شما استفاده کند.

اگر سایت شما بازدید بسیار بالایی دارد و امکان نگهداری آن بر روی سرویس های معمول میزبانی وب وجود ندارد، و یا اگر نیاز به اجرای برنامه های خاصی بر روی سرور دارید، می توانید از خدمات سرور مجازی ما استفاده کنید.

سرور مجازی VPS ایران

میزبان آنلاین، میزبان مطمئن

VPS ایران

در سرور مجازی ایران میزبان آنلاین از سخت افزارهای اختصاصی، قدرتمند، آخرین تکنولوژی های روز دنیا و کانفیگ حرفه ای بر روی سرورها استفاده شده تا کیفیت سرویس ها در رده حرفه ای قرار گیرد. آپتایم بالا، سرعت و سازگاری شاخصه های اصلی سرور مجازی ایران است.


منابع اختصاصی

منابع اختصاصی

منابع تخصیص یافته به هر سرور مجازی مثل پردازنده، رم و فضای ذخیره سازی کاملا اختصاصی همان سرور مجازی و تضمین شده است و حتی در صورتی که از منابع تخصیص یافته به طور کامل استفاده نشود، با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته نمی شوند.

تحویل فوری

تحویل فوری

پس از انتخاب پلان مد نظر خود و تکمیل فرآیند سفارش دهی سرور مجازی، احتیاجی به صبر کردن و اتلاف وقت نیست. VPS شما سریعا و به شکل فوری آماده سازی شده و تحویل شما داده خواهد شد. با انتخاب میزبان آنلاین از سرویس دهی و تحویل فوری لذت ببرید.

ترافیک نیم بها

ترافیک نیم بها

میزبان آنلاین در تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت خانگی و سازمانی، به عنوان یک سرویس دهنده ایرانی شناخته شده و به همین دلیل نیز، ترافیک مصرفی تمامی سرویس های داخل کشور ما از جمله سرور مجازی ایران به صورت نیم بها محاسبه می شوند.

پنل پیشرفته و کاربرپسند Virtualizor

پنل پیشرفته و کاربرپسند

شما دارای دسترسی کامل به هر آن چه که برای مدیریت سرور مجازی خود به آن نیاز دارید هستید. به سادگی می توانید سرور مجازی را از طریق Virtualizor و رابط کاربری بسیار کارامد، زیبا و قدرتمند آن مدیریت کنید، سیستم عامل نصب کنید یا سرور را ریبوت کنید.

انتخاب و نصب سیستم عامل، سریع و بدون دردسر!

هر کاربری بسته به نیاز و مورد استفاده، نیاز به انتخاب سیستم عامل مد نظر خود بر روی سرور مجازی دارد. با استفاده از VPS ایران میزبان آنلاین، دامنه گسترده ای از سیستم عامل های لینوکسی و ویندوز در دسترس شما قرار می گیرد و به انتخاب شما بر روی سرور مجازی نصب می شود. فرآیند نصب بسیار سریع و خودکار بوده و سرور به سرعت آماده شده و در دسترس شما قرار می گیرد.

انتخاب و نصب سیستم عامل
پلان های سرور مجازی VPS ایران
پلان‌ها
IRVPS_1 IRVPS_2 IRVPS_3 IRVPS_4 IRVPS_5 IRVPS_6 IRVPS_7
RAM۵۱۲ مگابایت۱ گیگابایت۲ گیگابایت۳ گیگابایت۴ گیگابایت۵ گیگابایت۶ گیگابایت
CPU۱ هسته۲ هسته۲ هسته۳ هسته۳ هسته۴ هسته۴ هسته
هارد۴۰ گیگابایت۶۰ گیگابایت۹۰ گیگابایت۱۱۰ گیگابایت۱۴۰ گیگابایت۱۶۰ گیگابایت۱۸۰ گیگابایت
پهنای باندپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدود
دیتاسنترپارس آنلاینپارس آنلاینپارس آنلاینپارس آنلاینپارس آنلاینپارس آنلاینپارس آنلاین
قیمت ماهانه۵۹٫۰۰۰ تومان۷۸٫۰۰۰ تومان۱۰۵٫۰۰۰ تومان۱۳۸٫۰۰۰ تومان۱۶۶٫۰۰۰ تومان۱۹۰٫۰۰۰ تومان۲۱۴٫۰۰۰ تومان
قیمت سه ماهه۱۶۹٫۰۰۰ تومان۲۲۴٫۰۰۰ تومان۳۰۲٫۰۰۰ تومان۳۹۷٫۰۰۰ تومان۴۷۷٫۰۰۰ تومان۵۴۶٫۰۰۰ تومان۶۱۵٫۰۰۰ تومان
قیمت شش ماهه۳۲۴٫۰۰۰ تومان۴۲۹٫۰۰۰ تومان۵۷۷٫۰۰۰ تومان۷۵۹٫۰۰۰ تومان۹۱۳٫۰۰۰ تومان۱٫۰۴۵٫۰۰۰ تومان۱٫۱۷۷٫۰۰۰ تومان
قیمت سالانه۵۹۰٫۰۰۰ تومان۷۸۰٫۰۰۰ تومان۱٫۰۵۰٫۰۰۰ تومان۱٫۳۸۰٫۰۰۰ تومان۱٫۶۶۰٫۰۰۰ تومان۱٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان۲٫۱۴۰٫۰۰۰ تومان
سفارش دهید!سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

با مجازی سازی یک سرور اختصاصی و تقسیم منابع آن بین کاربران، یک سرور مجازی یا VPS (Virtual Private Server) ساخته می شود. سرور مجازی اجازه می دهد که منابع مشخصی مثل RAM یا CPU مستقیما به یک کاربر اختصاص یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرورهای مجازی، می توانید به پست سرور مجازی یا VPS چیست؟ در بلاگ میزبان آنلاین مراجعه کنید.

مستقل از مقدار مورد استفاده، به هر کاربر سرور مجازی مقدار مشخص و تضمین شده ای از منابع سرور مثل RAM, CPU و فضای ذخیره سازی تخصیص می یابد و به نوبه خود، موجب افزایش پایداری و بهره وری می شود. همچین سیستم عامل مورد استفاده شما با دیگر کاربران آن سرور مشترک نبوده و این باعث افزایش کیفیت سرویس شما می شود.

وقتی که شما به دنبال کنترل و انعطاف پذیری بیشتری در مورد وب سایت خود هستید، سرور مجازی گزینه مناسبی است. در سرور مجازی، شما دارای دسترسی root بوده و امکاناتی مثل تخصیص مناسب منابع، نصب یک برنامه خاص یا اعمال برخی کانفیگ های مد نظر شما از مواردی است که استفاده از سرور مجازی برای آن ها پیشنهاد می شود.

تفاوت بین سرور مجازی و سرور اختصاصی، در تعداد کاربرانی است که از سرور استفاده می کنند. در سرور مجازی، چندین کاربر از یک سرور استفاده می کنند و برخی منابع برای هر کاربر به صورت جداگانه تخصیص می یابد. در سرور اختصاصی، تنها یک کاربر بر روی سرور وجود داشته و به تمامی منابع آن دسترسی دارد.

بله، در صورتی که در آینده تصمیم به تغییر سرویس خریداری شده خود بگیرید، در هر زمانی و از طریق پنل کاربری خود این امکان را دارید. برای مثال در صورتی که پس از مدتی نیاز به ارتقای سرویس احساس شود، به راحتی می توانید سرویس خود را به پلانی متناسب با نیازهای جدید وب سایت ارتقا دهید.

همیشه آماده حل مشکلات شما هستیم!

ما متوجه زمان لازم و دشواری های اولیه برای یادگیری راه اندازی یک وب سایت هستیم، به همین خاطر تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط دوستانه برای پاسخگویی به سوالات شما در هر لحظه فراهم کرده ایم. سوال شما چه مربوط به حساب هاستینگ و چه در ارتباط با نحوه ثبت دامنه یا دیگر مراحل کار باشد، کارشناسان ما آماده کمک رسانی به شما هستند. پاسخ تمامی سوالات شما تنها یک کلیک با شما فاصله دارند.

پشتیبانی آنلاین
دانش فنی جامع

دانش فنی جامع

با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات هاستینگ و دارا بودن دانش فنی لازم، از شناخت جامعی در این زمینه برخورداریم. تضمین می دهیم که سوالات شما هیچگاه بی پاسخ و بدون راه حل نخواهند ماند.

سرویس دهی مستقل

سرویس دهی مستقل

ارائه تمامی خدمات توسط میزبان آنلاین صورت گرفته و به هیچ شرکت یا شخص ثالثی برون سپاری نمی شود. کارشناسان ما با جدیت تمام، تمامی مشکلات شما را با ارتباط مستقیم با خودتان برطرف خواهند کرد.

دسترسی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

دسترسی ۲۴/۷

دسترسی به کمک و دریافت راهنمایی در هر لحظه از شبانه روز بسیار مهم است. به همین دلیل نیز پشتیبانی میزبان آنلاین همواره آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات شما و ارائه راهنمایی های لازم است.

ارتباط دائمی

تیکت، چت یا تماس تلفنی

تیم پشتیبانی میزبان آنلاین تنها چند کلیک با شما فاصله دارد! می توانید از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی، در هر ساعتی از شبانه روز با ما ارتباط برقرار کنید. تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما است.

تجهیزات باکیفیت

میزبان آنلاین از جمله معدود سرویس دهنده هایی است که از به روزترین تجهیزات دنیا استفاده کرده و تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را مستقیما تهیه می کند. ما محدودیتی در تامین سخت افزار مورد نیاز خود نداریم و از برندهای معتبر مثل HP و Dell که جزو بهترین سازندگان سخت افزارهای دیتاسنتری در سطح جهان هستند استفاده می کنیم. از میزبانی روی آخرین نسل سرورها لذت ببرید، ما از هر آن چه که نیاز دارید بهترین ها را فراهم کرده ایم.

تجهیزات با کیفیت

Uptime ۹۹/۹٪

با استفاده از سرور مجازی (VPS) میزبان آنلاین، وب سایت و فایل های شما همواره در دسترس بوده و هیچگاه با قطعی مواجه نخواهند شد. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در حال مانیتورینگ شبکه بوده و در صورت بروز هر مشکلی در اسرع وقت اقدام به برطرف نمودن مشکلات می نمایند.

Uptime 99.9%

سرعت فوق العاده و اطمینان بالا

برای محبوبیت و رشد وب سایت شما، انتخاب یک هاستینگ خوب ضروری است. میزبان آنلاین از جمله برترین هاستینگ های کشور بوده و استفاده از نیروهای متخصص و جدیدترین تکنولوژی های موجود را سرلوحه کار خود قرار داده است. ما خود را ملزم به ارائه بالاترین استانداردهای جهانی در ارائه خدمات خود می دانیم تا بدین وسیله وب سایت شما با سرعت بالا و اطمینان کامل کار کرده و خیال شما از این بابت کاملا آسوده باشد.

سرعت بالا