021 - 9107 0175

سرور مجازی ابری آلمان

سرویس سرور مجازی ابری آلمان میزبان آنلاین بر روی سرورهای قدرتمند دیتاسنتر Hetzner آلمان نگهداری می شوند. دسترسی سریعتر به سرویس دهنده های خارجی و بعضی وب سرویس هایی که در داخل کشور امکان ارتباط با آن ها وجود ندارد از مزایای میزبانی در خارج از کشور می باشد.

اگر سایت شما بازدید بسیار بالایی دارد و امکان نگهداری آن بر روی سرویس های معمول میزبانی وب وجود ندارد، و یا اگر نیاز به اجرای برنامه های خاصی بر روی سرور دارید، می توانید از خدمات سرور مجازی ما استفاده کنید.

سرور مجازی ابری آلمان

میزبان آنلاین، میزبان مطمئن

VPS ابری آلمان

در سرور مجازی ابری آلمان میزبان آنلاین از سخت افزارهای قدرتمند، آخرین تکنولوژی های روز دنیا و کانفیگ حرفه ای بر روی سرورها استفاده شده تا کیفیت سرویس ها در رده حرفه ای قرار گیرد. آپتایم بالا، سرعت و سازگاری شاخصه های اصلی سرور مجازی ایران است.


منابع اختصاصی

منابع اختصاصی

منابع تخصیص یافته به هر سرور مجازی مثل پردازنده، رم و فضای ذخیره سازی کاملا اختصاصی همان سرور مجازی و تضمین شده است و حتی در صورتی که از منابع تخصیص یافته به طور کامل استفاده نشود، با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته نمی شوند.

تحویل فوری

تحویل فوری

پس از انتخاب پلان مد نظر خود و تکمیل فرآیند سفارش دهی سرور مجازی، احتیاجی به صبر کردن و اتلاف وقت نیست. VPS شما سریعا و به شکل فوری آماده سازی شده و تحویل شما داده خواهد شد. با انتخاب میزبان آنلاین از سرویس دهی و تحویل فوری لذت ببرید.

پهنای باند و فضای نامحدود

پهنای باند و فضای نامحدود

با استفاده از سرور مجازی ابری آلمان میزبان آنلاین، هیچ محدودیتی در میزان ترافیک مصرفی و خدمت رسانی به مشتریان خود در این زمینه نخواهید داشت. هر میزان فضایی که نیاز دارید تحت زیرساخت مطمئن ما قابل ارائه است، از ترافیک رایگان لذت ببرید.

پنل پیشرفته و کاربرپسند Virtualizor

پنل پیشرفته و کاربرپسند

شما دارای دسترسی کامل به هر آن چه که برای مدیریت سرور مجازی خود به آن نیاز دارید هستید. به سادگی می توانید سرور مجازی را از طریق Virtualizor و رابط کاربری بسیار کارامد، زیبا و قدرتمند آن مدیریت کنید، سیستم عامل نصب کنید یا سرور را ریبوت کنید.

انتخاب و نصب سیستم عامل، سریع و بدون دردسر!

هر کاربری بسته به نیاز و مورد استفاده، نیاز به انتخاب سیستم عامل مد نظر خود بر روی سرور مجازی دارد. با استفاده از VPS ابری آلمان میزبان آنلاین، دامنه گسترده ای از سیستم عامل های لینوکسی و ویندوز در دسترس شما قرار می گیرد و به انتخاب شما بر روی سرور مجازی نصب می شود. فرآیند نصب بسیار سریع و خودکار بوده و سرور به سرعت آماده شده و در دسترس شما قرار می گیرد.

انتخاب و نصب سیستم عامل

تجربه سرویس ابری واقعی!

در سرویس ابری (Cloud) اطلاعات بر روی چندین سرور ذخیره می شوند و در صورتی که برای یکی از سرورها مشکلی پیش بیاید یا ترافیک ورودی افزایش لحظه ای بالایی پیدا کند، سرویس شما از دسترس خارج نخواهد شد. سرویس ابری برای افرادی که نیاز به اطمینان و انعطاف پذیری بیشتری دارند گزینه مناسبی است.

سرور مجازی VPS ابری آلمان
پلان های سرور مجازی ابری آلمان
پلان ها
CLH_1 CLH_2 CLH_3 CLH_4 CLH_5
RAM۲ گیگابایت۴ گیگابایت۸ گیگابایت۱۶ گیگابایت۳۲ گیگابایت
CPU۱ هسته۲ هسته۲ هسته۴ هسته۸ هسته
Hard۲۰ گیگابایت۴۰ گیگابایت۸۰ گیگابایت۱۶۰ گیگابایت۲۴۰ گیگابایت
پهنای باندپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدود
دیتاسنترHetznerHetznerHetznerHetznerHetzner
قیمت ماهانه۳۱۲,۰۰۰ تومان۴۵۰,۰۰۰ تومان۸۱۰,۰۰۰ تومان۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان۲,۲۹۲,۰۰۰ تومان
سفارش دهید!تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت تکمیل ظرفیت

با مجازی سازی یک سرور اختصاصی و تقسیم منابع آن بین کاربران، یک سرور مجازی یا VPS (Virtual Private Server) ساخته می شود. سرور مجازی اجازه می دهد که منابع مشخصی مثل RAM یا CPU مستقیما به یک کاربر اختصاص یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرورهای مجازی، می توانید به پست سرور مجازی یا VPS چیست؟ در بلاگ میزبان آنلاین مراجعه کنید.

مستقل از مقدار مورد استفاده، به هر کاربر سرور مجازی مقدار مشخص و تضمین شده ای از منابع سرور مثل RAM, CPU و فضای ذخیره سازی تخصیص می یابد و به نوبه خود، موجب افزایش پایداری و بهره وری می شود. همچین سیستم عامل مورد استفاده شما با دیگر کاربران آن سرور مشترک نبوده و این باعث افزایش کیفیت سرویس شما می شود.

وقتی که شما به دنبال کنترل و انعطاف پذیری بیشتری در مورد وب سایت خود هستید، سرور مجازی گزینه مناسبی است. در سرور مجازی، شما دارای دسترسی root بوده و امکاناتی مثل تخصیص مناسب منابع، نصب یک برنامه خاص یا اعمال برخی کانفیگ های مد نظر شما از مواردی است که استفاده از سرور مجازی برای آن ها پیشنهاد می شود.

تفاوت بین سرور مجازی و سرور اختصاصی، در تعداد کاربرانی است که از سرور استفاده می کنند. در سرور مجازی، چندین کاربر از یک سرور استفاده می کنند و برخی منابع برای هر کاربر به صورت جداگانه تخصیص می یابد. در سرور اختصاصی، تنها یک کاربر بر روی سرور وجود داشته و به تمامی منابع آن دسترسی دارد.

بله، در صورتی که در آینده تصمیم به تغییر سرویس خریداری شده خود بگیرید، در هر زمانی و از طریق پنل کاربری خود این امکان را دارید. برای مثال در صورتی که پس از مدتی نیاز به ارتقای سرویس احساس شود، به راحتی می توانید سرویس خود را به پلانی متناسب با نیازهای جدید وب سایت ارتقا دهید.

همیشه آماده حل مشکلات شما هستیم!

ما متوجه زمان لازم و دشواری های اولیه برای یادگیری راه اندازی یک وب سایت هستیم، به همین خاطر تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط دوستانه برای پاسخگویی به سوالات شما در هر لحظه فراهم کرده ایم. سوال شما چه مربوط به حساب هاستینگ و چه در ارتباط با نحوه ثبت دامنه یا دیگر مراحل کار باشد، کارشناسان ما آماده کمک رسانی به شما هستند. پاسخ تمامی سوالات شما تنها یک کلیک با شما فاصله دارند.

پشتیبانی آنلاین
دانش فنی جامع

دانش فنی جامع

با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات هاستینگ و دارا بودن دانش فنی لازم، از شناخت جامعی در این زمینه برخورداریم. تضمین می دهیم که سوالات شما هیچگاه بی پاسخ و بدون راه حل نخواهند ماند.

سرویس دهی مستقل

سرویس دهی مستقل

ارائه تمامی خدمات توسط میزبان آنلاین صورت گرفته و به هیچ شرکت یا شخص ثالثی برون سپاری نمی شود. کارشناسان ما با جدیت تمام، تمامی مشکلات شما را با ارتباط مستقیم با خودتان برطرف خواهند کرد.

دسترسی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

دسترسی ۲۴/۷

دسترسی به کمک و دریافت راهنمایی در هر لحظه از شبانه روز بسیار مهم است. به همین دلیل نیز پشتیبانی میزبان آنلاین همواره آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات شما و ارائه راهنمایی های لازم است.

ارتباط دائمی

تیکت، چت یا تماس تلفنی

تیم پشتیبانی میزبان آنلاین تنها چند کلیک با شما فاصله دارد! می توانید از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی، در هر ساعتی از شبانه روز با ما ارتباط برقرار کنید. تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما است.

تجهیزات باکیفیت

میزبان آنلاین از جمله معدود سرویس دهنده هایی است که از به روزترین تجهیزات دنیا استفاده کرده و تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را مستقیما تهیه می کند. ما محدودیتی در تامین سخت افزار مورد نیاز خود نداریم و از برندهای معتبر مثل HP و Dell که جزو بهترین سازندگان سخت افزارهای دیتاسنتری در سطح جهان هستند استفاده می کنیم. از میزبانی روی آخرین نسل سرورها لذت ببرید، ما از هر آن چه که نیاز دارید بهترین ها را فراهم کرده ایم.

تجهیزات با کیفیت

Uptime ۹۹/۹٪

با استفاده از سرور مجازی (VPS) میزبان آنلاین، وب سایت و فایل های شما همواره در دسترس بوده و هیچگاه با قطعی مواجه نخواهند شد. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در حال مانیتورینگ شبکه بوده و در صورت بروز هر مشکلی در اسرع وقت اقدام به برطرف نمودن مشکلات می نمایند.

Uptime 99.9%

سرعت فوق العاده و اطمینان بالا

برای محبوبیت و رشد وب سایت شما، انتخاب یک هاستینگ خوب ضروری است. میزبان آنلاین از جمله برترین هاستینگ های کشور بوده و استفاده از نیروهای متخصص و جدیدترین تکنولوژی های موجود را سرلوحه کار خود قرار داده است. ما خود را ملزم به ارائه بالاترین استانداردهای جهانی در ارائه خدمات خود می دانیم تا بدین وسیله وب سایت شما با سرعت بالا و اطمینان کامل کار کرده و خیال شما از این بابت کاملا آسوده باشد.

سرعت بالا