میزبان آنلاین پشتیبان مطمئن ...

قوانین و شرایط استفاده از خدمات (آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۸/۱۰/۰۹)

به صورت دوره ای و بر حسب نیاز، امکان تغییر در قوانین و شرایط استفاده از خدمات میزبان آنلاین وجود دارد. البته ما خود را ملزم می دانیم که هر تغییر و به روز رسانی در قوانین را به اطلاع کاربران برسانیم.

قوانین و شرایط

صحت اطلاعات

کاربر متعهد می گردد که اطلاعات ثبت نامی خود را با دقت و صحیح وارد کند و تا زمانی که حداقل یک سرویس فعال نزد میزبان آنلاین دارد، چنانچه مواردی از اقلام اطلاعاتی وی (مانند اطلاعات هویتی، آدرس و تلفن های تماس) تغییر پیدا کند، باید در اسرع وقت آن را از طریق ناحیه کاربری به روز رسانی کند.

مسئولیت صحت تمامی اطلاعات ارائه شده بر عهده کاربر بوده و در صورتی که مخدوش و یا مجعول بودن هر یک از موارد برای شرکت محرز گردد یا اصالت آن مورد تردید باشد، میزبان آنلاین می تواند به طور یکطرفه نسبت به انسداد موقتی خدمات اقدام نموده و برای تک تک موارد اعلام شده، از کاربر درخواست مستندات نماید و ادامه سرویس دهی را مشروط به ارائه مدارک کند. چنانچه کاربر به هر دلیل، مدارک لازم را ارائه نکند، شرکت می تواند خدماتش را به طور دائم قطع کند. در این شرایط هیچ گونه بازگشت وجه صورت نمی گیرد و مبالغ پرداخت شده، به عنوان جریمه، به نفع شرکت مصادره خواهد شد.

خدمات ثبت دامنه

میزبان آنلاین به عنوان کارگزار و نماینده شرکت های مادر ثبت کننده دامنه، این خدمات را ارائه می نماید.

ثبت دامنه ها در میزبان آنلاین، به صورت آنی انجام می گیرد. به این صورت که کاربر درخواست ثبت دامنه خود را از طریق سامانه کاربری، ثبت می کند و شرکت امکاناتی را فراهم کرده است که پس از پرداخت مبلغ فاکتور مربوطه، دامنه ی مورد نظر کاربر به صورت لحظه ای در سامانه ثبت کننده شرکت های مادر، ثبت یا تمدید شود. لازم به ذکر است که بعضی از شرکت های مادر ثبت کننده دامنه، هر روز در ساعت های معینی، جهت انجام برخی عملیات روزانه سرویس های خود را از دسترس خارج می کنند، که این موضوع ممکن است ثبت خودکار دامنه در میزبان آنلاین را تحت الشعاع قرار دهد. در این حالت، واحد پشتیبانی امور دامنه های میزبان آنلاین تلاش می کند، در مدت کوتاهی پس از در دسترس قرار گرفتن مجدد سرویس، به صورت دستی درخواست را ارسال کرده و عملیات لازم را انجام دهد. در این حالت، میزبان آنلاین مسئولیتی از بابت بروز وقفه و تأخیر ایجاد شده نمی پذیرد و اگر ثبت دامنه به هر دلیل ممکن نباشد، مبلغ پرداخت شده را مطابق ضوابط تعیین شده در بند "بازگشت وجه و تسویه حساب" تماماً برمی¬گرداند.

مالکیت و حق امتیاز دامنه های ثبت شده، به نام کاربر بوده و تمامی حقوق و مسئولیت ناشی از ثبت آن بر عهده کاربر می باشد.

تعرفه ثبت دامنه ها، با تعرفه تمدید آن برابر است؛ که البته در خصوص دامنه های بین المللی (.com, .net, .org, …) قیمت آن متناسب با نرخ روز ارز، محاسبه و تعیین می گردد. دامنه های ملی .ir نیز مطابق روال معمول با تعرفه ثابت ثبت و تمدید می شوند، مگر آن که مرکز ملی ثبت دامنه های IR (ایرنیک) تغییری در تعرفه خدمات ایجاد کند، که در این صورت متناسب با تعرفه های جدید، خدمات ارائه خواهد شد.

قوانین ناظر بر انتشار محتوا در خدمات میزبانی وب، سرورهای مجازی و اختصاصی

کاربر متعهد می گردد تمامی فعالیت وب سایت و محتوای منتشر شده در آن، در چهارچوب قوانین و مقررات جاری در کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.

میزبان آنلاین هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوایی که کاربر منتشر می کند ندارد؛ اما این موضوع نافی مسئولیت های اجتماعی شرکت نیست و در صورت مشاهده تخلف از سوی کاربر، برخورد لازم متناسب با موضوع (تذکر - مسدود کردن سرویس – اخراج) انجام خواهد شد.

مسئولیت مستقیم هر گونه سوء استفاده از خدمات، بر عهده مالک محتوا (کاربر خریداری کننده) بوده و کاربر نمی تواند حقوق استفاده از آن را به شخص ثالث واگذار نماید.

کاربر می پذیرد که استفاده وی از خدمات، بی ضرر بوده و از امکاناتی که میزبان آنلاین در اختیارش قرار می دهد در جهت ضربه زدن به منافع تجاری یا دارایی های سایر اشخاص حقیقی و حقوقی استفاده نکند.

هر گونه استفاده از اسکریپت های مخرب، جعل صفحات (Phishing)، انجام عملیات Port Scan، آپلود Sheller ها، استفاده از پورت جهت انجام حملات DDOS و هر عمل دیگری که در راستای انجام هک و نفوذ و دسترسی غیر مجاز به محتوای محافظت شده سایر کاربران انجام شود، ممنوع و غیرقانونی بوده و برخورد قاطع صورت می گیرد. در این حالت، شرکت حق دارد، سرویس کاربر را بدون چشم پوشی، مسدود و حذف کند؛ هیچ گونه نسخه پشتیبان ارائه نخواهد شد؛ همچنین میزبان آنلاین حق اقدام و پیگیری حقوقی را برای خود محفوظ می داند.

کاربر موظف است اشکالات نرم افزاری وب سایت خود را که می تواند باعث استفاده بیش از حد منابع سرور و یا اختلال در عملکرد سرور شود، یا مشکلات امنیتی برای آن ایجاد می کند در اسرع وقت برطرف کند. در صورتی که بر اثر سهل انگاری یا نداشتن علم کافی در طراحی و برنامه نویسی یا هر دلیل دیگر، نقص نرم افزاری وب سایت کاربر، زمینه هک و نفوذ به محتوای آن را فراهم کرده باشد، میزبان آنلاین هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع نمی پذیرد. همچنین اگر به هر نحو ممکن موجب آسیب رساندن به سرور شود، خسارت و جریمه از کاربر اخذ و سپس محتوا به صورت Backup به کاربر تحویل داده شده و خدمات به صورت دائم قطع خواهد شد.

ارسال E-Mail در حجم بالا و به صورت Spam ممنوع است. برای جلوگیری از ارسال هرزنامه¬ها در سرورهای میزبانی وب، تعداد ارسال ایمیل در ساعت محدود شده است؛ همچنین اگر 50% تعداد مجاز ایمیل هایی که در مدت یک ساعت ارسال می شود، شکست بخورند، ادامه ارسال ایمیل در آن ساعت ممکن نخواهد بود. در خصوص سرورهای مجازی و اختصاصی نیز، کاربران این خدمات می بایست با اتخاذ تدابیر مناسب، مانع از ارسال Spam شوند. در صورتی که تخلف کاربر در این زمینه باعث قرار گرفتن IP سرور در لیست ربات های Spam بین المللی شود، سرویس کاربر مسدود شده و ارائه مجدد خدمات، صرفاً با پرداخت جریمه خسارت IP امکان پذیر خواهد بود.

استفاده از امکانات میزبان آنلاین در جهت دور زدن سامانه های فیلترینگ کشور ممنوع است و در صورت مشاهده، سرویس کاربر بلافاصله و بدون هماهنگی مسدود و سپس حذف می گردد.

در صورتی که هر گونه استفاده ی خلاف قوانین کشور از سرویس ها موجب ایجاد محدودیت ارتباطی یا فیلترینگ از طرف نهادهای حاکمیتی بر روی IP سرورها شود، جریمه خسارت IP از کاربر دریافت خواهد شد.

رعایت حقوق مالکیت معنوی آثار تولید شده توسط پدیدآورندگان ایرانی و خارجی که مشمول قانون CopyRight می شوند، الزامی است. در صورت مشاهده تخلف یا دریافت Abuse از شرکت های دیگر، بلافاصله و بدون هماهنگی سرویس کاربر مسدود می گردد.

نحوه پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از سرویس های میزبانی وب، حداقل به تعداد 4 بار، و حداکثر (و معمولاً) 7 بار در طول یک هفته و در ساعات افت مصرف انجام گرفته و بر روی همان سرور ذخیره شده و یک نسخه از آن نیز در سرورهای دیگری به صورت آرشیو و برای بالا بردن ضریب اطمینان نگهداری می شود.

لازم به ذکر است که هدف از پشتیبان گیری، جلوگیری از حذف ناخواسته اطلاعات کاربران و در دسترس بودن نسخه ای از آخرین تغییرات، در مواقعی مانند بروز خرابی در سخت افزار یا وجود باگ نرم افزاری می باشد؛ و میزبان آنلاین ملزم به نگهداری و ارائه آرشیو از زمان های گذشته نیست.

سرویس های هاست دانلود، به دلیل حجم بالای اطلاعات و عدم امکان نگهداری در حجم های بسیار بالا، شامل خدمات پشتیبان گیری نمی شود. البته شرکت با تهیه سخت افزار با کیفیت و به کارگیری تکنولوژی هایی مانند RAID تا حد امکان کوشیده است، ریسک از بین رفتن اطلاعات در این سرویس ها را به صفر نزدیک کند.

پشتیبان گیری از سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی نیز بر عهده کاربران این خدمات بوده و میزبان آنلاین هیچ گونه مسئولیتی در قبال این خدمات ندارد.

حق انصراف

قوانین مربوط به انصراف از ثبت دامنه را شرکت های مادر و بین المللی ثبت کننده دامنه ها معین می کنند و معمولاً امکان انصراف پس از ثبت دامنه وجود ندارد؛ بنابراین کاربر باید قبل از ثبت، به دقت حروف آن را بررسی کند. در صورتی که امکان انصراف فراهم باشد، پس از بازگشت وجه از سمت ثبت کننده (Registrar)، مبلغ بازگردانده شده به صورت اعتبار به حساب کاربری افزوده می شود و یا در صورت درخواست مشتری، مطابق ضوابط تعیین شده در بند "بازگشت وجه و تسویه حساب" مبلغ به حساب بانکی کاربر مسترد می گردد.

کاربران سرویس های میزبانی وب، تا 7 روز پس از سفارش می توانند در صورتی که به هر دلیل مایل به ادامه دریافت این خدمات نباشند، درخواست انصراف خود را از طریق تیکت به واحد پشتیبانی فروش ارسال کرده و مطابق ضوابط تعیین شده در بند "بازگشت وجه و تسویه حساب"، مبلغ پرداخت شده، به حساب کاربری یا بانکی ایشان بازگردانده می شود.

کاربران سرویس های سرور مجازی نیز، تا 7 روز پس از سفارش می توانند درخواست انصراف خود را از طریق تیکت به واحد پشتیبانی فروش ارسال کرده و مطابق ضوابط تعیین شده در بند "بازگشت وجه و تسویه حساب"، مبلغ پرداخت شده پس از کسر هزینه مدت استفاده شده و کارمزد نصب و راه اندازی سرویس، به حساب کاربری یا بانکی بازگردانده می شود.

در خصوص کاربران سرورهای اختصاصی و همچنین خدمات Co-Location، نحوه انصراف و پایان قرارداد طبق مفاد پذیرفته شده در قرارداد کتبی خواهد بود.

پشتیبانی

پشتیبانی رسمی در میزبان آنلاین صرفاً از طریق تیکت و به صورت 24 ساعته در تمامی ایام سال، انجام می گیرد؛ هر گونه درخواست کاربران جهت انجام هر تغییری در سرویس مربوطه حتماً می بایست از طریق تیکت به صورت مکتوب ارسال شود.

کلیه تعاملات مابین طرفین باید با رعایت احترام متقابل و انصاف و صداقت در گفتار انجام شود. هر گونه تخلف در این موضوع بدون اغماض منجر به مسدود شدن خدمات و قطع همکاری خواهد شد.

درخواست کاربر حتماً باید با ذکر جزئیات فنی کامل و با توضیح کافی درخصوص موضوع همراه باشد.

کاربر باید قبل از ارسال تیکت، از عوامل دیگری که می توانند در بروز مسئله دخیل باشند، اطمینان حاصل کرده و تحقیق لازم را درخصوص موضوع داشته باشد.

در صورتی که بعد از بررسی موضوع توسط واحد پشتیبانی، مشخص شد که علت آن مربوط به نقص نرم افزاری در کدها، اسکریپت ها و برنامه هایی است که توسط کاربر نصب شده، عیب یابی و برطرف کردن مشکل بر عهده کاربر بوده و میزبان آنلاین در این موضوع مسئولیتی نخواهد داشت.

بازگشت وجه و تسویه حساب

بازگشت وجه از طرف میزبان آنلاین، با انتخاب کاربر، به دو روش شارژ حساب کاربری یا واریز مبلغ به حساب بانکی انجام می شود.

در روش اول کاربر می تواند از موجودی حساب کاربری خود برای پرداخت هزینه فاکتورهای تمامی خدمات ارائه شده استفاده کند و یا آن را برای استفاده در آینده نگهداری کند.

در روش دوم، تسویه حساب بانکی، از طریق سامانه حواله پایا و فقط به مقصد شماره شبای بانکی هم نام با نام و نام خانوادگی کاربر و شماره کارت بانکی متصل به شبکه شتاب، که پرداخت از طریق آن انجام شده، صورت می گیرد. چنانچه الزامات مطرح شده در بند "صحت اطلاعات" رعایت نشده باشد، عملیات تسویه انجام نخواهد شد.

حریم خصوصی

میزبان آنلاین متعهد به حفظ محرمانگی اطلاعات کاربران خود بوده و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی، اطلاعات کاربران خود را نمی فروشد؛ و با اهداف تجاری در اختیار شخص ثالث قرار نمی دهد.

اطلاعاتی که از کاربران ذخیره می شوند، شامل موارد زیر است:

میزبان آنلاین اطلاعات هویتی کاربران را در زمان ثبت نام، از خود کاربر سؤال می کند و آن ها را در سرورهای خود ذخیره می کند. کاربر می تواند در هر زمان با ورود به حساب کاربری خود و بخش "بروز رسانی اطلاعات حساب کاربری" این اطلاعات را مشاهده کرده و در صورت لزوم آن ها را ویرایش کند.

میزبان آنلاین ممکن است با هدف بهبود ارائه خدمات، رهگیری و شناسایی هویت، اعتبار سنجی و حفظ امنیت کاربران خود، اطلاعاتی را علاوه بر مواردی که به صراحت از خود کاربر سؤال می شود، در سرورهای خود یا در دستگاه کاربران ذخیره کند. این اطلاعات می تواند شامل گزارشات عملکرد وب سرور که حاوی آدرس IP و زمان و مکان دسترسی ها است و همچنین استفاده از کوکی های ذخیره شده در مرورگر کاربران یا سایر تکنیک ها و روش های رهگیری هم باشد.

میزبان آنلاین، سوابق تمامی تراکنش های مالی و پرداخت های انجام شده، سوابق سفارش ها و خرید ها، و نیز تاریخچه تمامی تیکت ها و مکالمات تلفنی را ذخیره و نگهداری می کند.

تمامی این اطلاعات به مدت نامحدود در سرورهای شرکت نگهداری می شوند؛ و حذف آن ممکن است با صلاح دید شرکت و با رعایت قوانین و مقررات مربوط به آیین دادرسی جرائم رایانه ای (مواد 667، 668، 669 و 670) انجام شود.

رفع مسئولیت

خدمات ارائه شده در میزبان آنلاین، به همان صورت که هست، با همان توضیحاتی که داده شده، بدون کم یا زیاد، در اختیار کاربر قرار می گیرد؛ و تعهدی در خصوص ارائه امکاناتی که توضیح داده نشده وجود ندارد. (قوانین موسوم به [AS IS])

میزبان آنلاین هیچ گونه تعهدی در خصوص نرم افزارهایی که به صورت Third-Party از آن ها استفاده می کند ندارد. (مانند cPanel, Plesk و ...) و هر گونه تغییر در ساختار یا امکانات آن ها، یا حتی وجود مشکلات و اختلالات نرم افزاری در آن ها، و حتی در صورتی که باعث خسارت (به هر نحو از انحاء، از جمله دسترسی غیرمجاز، افشای اطلاعات، اختلال و قطع سرویس و ...) شود، موجب ضمان و ایجاد تعهد بر شرکت نبوده و هیچ گونه غرامتی پرداخت نخواهد شد. اما شرکت در اولین فرصت ممکن تلاش خواهد کرد تا سرویس دهی را به حالت پایدار و عادی برگرداند.

میزبان آنلاین می تواند در هر زمان با صلاح دید خود و بدون ارائه توضیح، اقدام به قطع خدمات و فسخ یکطرفه قرارداد نماید. در این حالت مبلغ پرداخت شده از طرف کاربر، پس از محاسبه و کسر هزینه خدمات ارائه شده تا زمان قطع، تحت ضوابط تعیین شده در بند "بازگشت وجه و تسویه حساب" به حساب کاربر عودت داده می شود.

به خانواده ۴۰۰۰ نفری میزبان آنلاین بپیوندید

پشتیبانی قوی و گسترده متخصصان میزبان آنلاین در شبانه روز ، عملکرد فوق العاده سریع سرویس های ارائه شده از دلایلی هستند که کاربران ما میزبان آنلاین را توصیه میکنند

+۲۸۰۰۰

سرویس ارائه شده

۲۱۰

محصول قابل ارائه

+۱۴

دیتاسنتر فعال

+۴۰۰۰

کاربر
دیتاسنتر Hetzner - Ashburn
دیتاسنتر Hetzner - Hillsboro
دیتاسنتر Contabo - Berlin
دیتاسنتر M247 - London
دیتاسنتر Hetzner - Falkenstein
دیتاسنتر Hetzner - Nuremberg
دیتاسنتر DDoS-Guard
دیتاسنتر رسپینا
دیتاسنتر آسیاتک
دیتاسنتر ComNet
دیتاسنتر میزبان آنلاین

میزبان بلاگ

مشاهده وبلاگ
۰۲۱۹۱۰۷۰۱۷۵