021 - 9107 0175

هاست ویندوز ایران

سرویس هاست ویندوز ایران میزبان آنلاین بر روی سرورهای قدرتمند ما در ایران و بر روی شبکه اختصاصی ما در دیتاسنتر زیرساخت نگهداری می شوند. قرار گرفتن بر روی شبکه ملی اطلاعات و استفاده همزمان از دو بستر اینترانت و اینترنت از مزایای این سرویس ها می باشد که موجب می شود کاربر نهایی بتواند با سرعت چندین برابری و در فضایی امن و با تعرفه ای پایین تر، از سایت شما استفاده کند.

پلان های هاست ویندوز ایران که با کنترل پانل محبوب Plesk ارائه می شوند، مناسب سایت هایی است که با تکنولوژی ASP.Net طراحی شده اند؛ همچنین این سرویس ها به خوبی از سایت هایی که با فناوری های به روز مانند ASP.Net MVC و .Net Core ساخته شده اند، پشتیبانی می کنند.

هاست ویندوز ایران

میزبان آنلاین، میزبان مطمئن

هاست ویندوز ایران

در هاست ویندوز ایران میزبان آنلاین از سخت افزارهای قدرتمند، آخرین تکنولوژی های روز دنیا و کانفیگ حرفه ای بر روی سرورها استفاده شده تا کیفیت سرویس ها در رده حرفه ای قرار گیرد. آپتایم بالا، سرعت و سازگاری شاخصه های اصلی هاست ویندوز ایران است.


پشتیبانی از CMS های مختلف

پشتیبانی از CMS های مختلف

سرویس هاست ویندوز میزبان آنلاین از انواع تکنولوژی های نرم افزاری تحت سرورهای ویندوز از جمله ASP MVC 5.x و .Net Core 3.x و PHP پشتیبانی می کند؛ همچنین انواع CMS های ویندوزی از جمله Umbraco, Kentico, Sitefinity و ... پشتیبانی می کند.

گواهی SSL رایگان

گواهی SSL رایگان

ما اقدام به صدور رایگان گواهی SSL توسط صادرکننده مطرح "Let's Encrypt" برای سایت شما می کنیم. با استفاده از گواهی SSL، ترافیک سایت شما با پروتکل HTTPS رمزگذاری شده و همچنین رتبه آن در موتورهای جستجو مانند Google بهبود می یابد.

پهنای باند و فضای ذخیره سازی نامحدود

پهنای باند و فضای نامحدود

با استفاده از هاست ویندوز ایران میزبان آنلاین، هیچ محدودیتی در میزان ترافیک مصرفی و سرویس دهی به کاربران خود نخواهید داشت. هر میزان فضایی که نیاز دارید تحت زیرساخت مطمئن ما قابل ارائه است، از ترافیک رایگان لذت ببرید.

ترافیک نیم بها

ترافیک نیم بها

میزبان آنلاین در تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت خانگی و سازمانی، به عنوان یک سرویس دهنده ایرانی شناخته شده و به همین دلیل نیز، ترافیک مصرفی تمامی سرویس های داخل کشور ما از جمله هاست ویندوز ایران به صورت نیم بها محاسبه می شوند.

پنل پیشرفته و کاربرپسند Plesk

پنل پیشرفته و کاربرپسند

شما دارای دسترسی کامل به هر آن چه که برای مدیریت سایت خود به آن نیاز دارید هستید. به سادگی می توانید فایل های خود را از طریق Plesk و رابط کاربری بسیار کارامد، زیبا و قدرتمند آن مدیریت کنید، دامنه اضافه کنید یا سطوح دسترسی را کنترل کنید.

دامنه رایگان

دامنه رایگان

با ثبت سفارش های سه ماهه و بالاتر از آن، دامنه ir رایگان از میزبان آنلاین هدیه بگیرید! این دامنه هنگام خرید هاست از شما پرسیده شده و به عنوان هدیه میزبان آنلاین، به صورت کاملا رایگان ثبت می شود و به مدت یک سال معتبر خواهد بود.

حرکت روی مرزهای تکنولوژی

به روز بودن تکنولوژی ها و ابزارهای مورد استفاده در امنیت و بازدهی یک هاست اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین جهت نیز هاست ویندوز میزبان آنلاین از آخرین تکنولوژی های روز دنیا مانند Windows Server 2019 و Plesk 18 Obsidian استفاده می کند. پشتیبانی از تمامی نسخه های ASP.Net و از جمله آخرین نسخه .Net Core (3.x) از جمله دیگر ویژگی های هاست ویندوز میزبان آنلاین است.

ویندوز سرور ۲۰۱۹
پلان های هاست ویندوز ایران
پلان ها
WIR_1 WIR_2 WIR_3 WIR_4 WIR_5 WIR_6 WIR_7
هارد۱۰۰ مگابایت۲۰۰ مگابایت۵۰۰ مگابایت۱۰۰۰ مگابایت۲۰۰۰ مگابایت۵۰۰۰ مگابایت۱۰۰۰۰ مگابایت
پهنای باندپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدود
تعداد سایت ها۱۱۱۲۳۵۸
دیتابیس۲۴۷۹۱۳۱۶۱۸
پارک دامیننامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
ایمیلنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
یوزر FTPنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
ASP.Net MVC (5.x)پشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شود
.Net Core (2.x)پشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شود
.Net Core (3.x)پشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شود
انتخاب نسخه PHPپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شود
کنترل پنلPleskPleskPleskPleskPleskPleskPlesk
وب سرورMicrosoft IISMicrosoft IISMicrosoft IISMicrosoft IISMicrosoft IISMicrosoft IISMicrosoft IIS
دیتاسنترمیزبان آنلاین (زیر ساخت)میزبان آنلاین (زیر ساخت)میزبان آنلاین (زیر ساخت)میزبان آنلاین (زیر ساخت)میزبان آنلاین (زیر ساخت)میزبان آنلاین (زیر ساخت)میزبان آنلاین (زیر ساخت)
قیمت ماهانه۹٫۰۰۰ تومان۱۳٫۰۰۰ تومان۱۸٫۰۰۰ تومان۲۴٫۰۰۰ تومان۳۳٫۰۰۰ تومان۴۵٫۰۰۰ تومان۵۸٫۰۰۰ تومان
قیمت سه ماهه۲۶٫۰۰۰ تومان۳۷٫۰۰۰ تومان۵۲٫۰۰۰ تومان۶۹٫۰۰۰ تومان۹۵٫۰۰۰ تومان۱۲۹٫۰۰۰ تومان۱۶۷٫۰۰۰ تومان
قیمت شش ماهه۴۹٫۰۰۰ تومان۷۱٫۰۰۰ تومان۹۹٫۰۰۰ تومان۱۳۲٫۰۰۰ تومان۱۸۱٫۰۰۰ تومان۲۴۷٫۰۰۰ تومان۳۱۹٫۰۰۰ تومان
قیمت سالانه۹۰٫۰۰۰ تومان۱۳۰٫۰۰۰ تومان۱۸۰٫۰۰۰ تومان۲۴۰٫۰۰۰ تومان۳۳۰٫۰۰۰ تومان۴۵۰٫۰۰۰ تومان۵۸۰٫۰۰۰ تومان
سفارش دهید!سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش سفارش

هر سایتی در بستر اینترنت علاوه بر یک آدرس (دامنه) نیاز به یک فضا برای میزبانی محتوای خود دارد، هاست دقیقا همان فضایی است که این امکان را به شما می دهد. بدون داشتن یک فضای هاست امکان نگهداری دائمی سایت خود را نخواهید داشت. میزبان آنلاین با استفاده از سرورهای قدرتمند، متصل به شبکه پرسرعت اینترنت، برق پشتیبان و مانیتورینگ ۲۴ ساعته این امکان را برای شما فراهم می کند.

دامنه یک آدرس یکتا (مثلا Mizbanonline.com) است که وب سایت شما تحت آن در شبکه قابل دسترسی است، اما برای آنلاین و قابل دسترس نگه داشتن وب سایت خود شما علاوه بر دامنه نیاز به یک فضای میزبانی (هاست) دارید که اطلاعات سایت خود را بر روی آن ذخیره کنید. برای این که یک وب سایت قابل استفاده باشد، شما هم به دامنه و هم به هاست نیاز دارید. میزبان آنلاین علاوه بر ارائه خدمات هاستینگ ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه نیز می باشد.

بله، در صورتی که در آینده تصمیم به تغییر سرویس خریداری شده خود بگیرید، در هر زمانی و از طریق پنل کاربری خود این امکان را دارید. برای مثال در صورتی که پس از مدتی وب سایت شما رشد کرده و نیاز به ارتقای سرویس احساس شود، به راحتی می توانید سرویس خود را به پلانی متناسب با نیازهای جدید وب سایت ارتقا دهید.

هاست ویندوز میزبان آنلاین از PHP پشتیبانی می کند. به همین خاطر نیز سیستم های مدیریت محتوا (CMS) مثل وردپرس، جوملا، دروپال و... به طور کامل پشتیبانی می شوند.

بله، این کار به راحتی قابل انجام است. در صورتی که با نحوه انتقال آشنایی ندارید، می توانید اطلاعات سرویس قبلی خود را به پشتیبانی فنی ارسال نمایید تا سرویس شما به صورت رایگان انتقال یابد.

همیشه آماده حل مشکلات شما هستیم!

ما متوجه زمان لازم و دشواری های اولیه برای یادگیری راه اندازی یک وب سایت هستیم، به همین خاطر تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط دوستانه برای پاسخگویی به سوالات شما در هر لحظه فراهم کرده ایم. سوال شما چه مربوط به حساب هاستینگ و چه در ارتباط با نحوه ثبت دامنه یا دیگر مراحل کار باشد، کارشناسان ما آماده کمک رسانی به شما هستند. پاسخ تمامی سوالات شما تنها یک کلیک با شما فاصله دارند.

پشتیبانی آنلاین
دانش فنی جامع

دانش فنی جامع

با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات هاستینگ و دارا بودن دانش فنی لازم، از شناخت جامعی در این زمینه برخورداریم. تضمین می دهیم که سوالات شما هیچگاه بی پاسخ و بدون راه حل نخواهند ماند.

سرویس دهی مستقل

سرویس دهی مستقل

ارائه تمامی خدمات توسط میزبان آنلاین صورت گرفته و به هیچ شرکت یا شخص ثالثی برون سپاری نمی شود. کارشناسان ما با جدیت تمام، تمامی مشکلات شما را با ارتباط مستقیم با خودتان برطرف خواهند کرد.

دسترسی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

دسترسی ۲۴/۷

دسترسی به کمک و دریافت راهنمایی در هر لحظه از شبانه روز بسیار مهم است. به همین دلیل نیز پشتیبانی میزبان آنلاین همواره آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات شما و ارائه راهنمایی های لازم است.

ارتباط دائمی

تیکت، چت یا تماس تلفنی

تیم پشتیبانی میزبان آنلاین تنها چند کلیک با شما فاصله دارد! می توانید از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی، در هر ساعتی از شبانه روز با ما ارتباط برقرار کنید. تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما است.

تجهیزات باکیفیت

میزبان آنلاین از جمله معدود سرویس دهنده هایی است که از به روزترین تجهیزات دنیا استفاده کرده و تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را مستقیما تهیه می کند. ما محدودیتی در تامین سخت افزار مورد نیاز خود نداریم و از برندهای معتبر مثل HP و Dell که جزو بهترین سازندگان سخت افزارهای دیتاسنتری در سطح جهان هستند استفاده می کنیم. از میزبانی روی آخرین نسل سرورها لذت ببرید، ما از هر آن چه که نیاز دارید بهترین ها را فراهم کرده ایم.

تجهیزات با کیفیت

شبکه اختصاصی

در راستای تکمیل زنجیره تامین، میزبان آنلاین کنترل کامل شبکه خود را به دست گرفته است. با همکاری دیتاسنتر زیرساخت، استفاده از تجهیزات شبکه شرکت Cisco و با مالکیت صد درصدی توسط میزبان آنلاین، تضمین می کنیم که ترافیک شما را با بهترین تجهیزات شبکه روز دنیا مدیریت کرده و از فیلترهای قدرتمند خود عبور می دهیم تا کیفیتی مثال زدنی را برای شما به ارمغان بیاوریم. بهره مندی از شبکه اختصاصی و کنترل کامل بر روی آن زمانی اهمیت می یابد که با ترافیکی همانند آن چه که ما مدیریت می کنیم رو به رو باشید. سرورهای میزبان آنلاین از پورت های 10Gbps و ارتباطات فیبر نوری استفاده کرده و همگی از برق باپشتوانه، بدون قطعی و با تجهیزات Redundant تغذیه می شوند تا با افتخار سرویس دهنده شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته باشیم.

شبکه اختصاصی

Uptime ۹۹/۹٪

با استفاده از هاست ویندوز میزبان آنلاین، وب سایت و فایل های شما همواره در دسترس بوده و هیچگاه با قطعی مواجه نخواهند شد. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در حال مانیتورینگ شبکه بوده و در صورت بروز هر مشکلی در اسرع وقت اقدام به برطرف نمودن مشکلات می نمایند.

Uptime 99.9%

سرعت فوق العاده و اطمینان بالا

برای محبوبیت و رشد وب سایت شما، انتخاب یک هاستینگ خوب ضروری است. میزبان آنلاین از جمله برترین هاستینگ های کشور بوده و استفاده از نیروهای متخصص و جدیدترین تکنولوژی های موجود را سرلوحه کار خود قرار داده است. ما خود را ملزم به ارائه بالاترین استانداردهای جهانی در ارائه خدمات خود می دانیم تا بدین وسیله وب سایت شما با سرعت بالا و اطمینان کامل کار کرده و خیال شما از این بابت کاملا آسوده باشد.

سرعت بالا