021 - 9107 0175

هاست دانلود ایران

سرویس هاست دانلود ایران، یکی از سرویس های تخصصی میزبان آنلاین است که با استفاده از بهترین نرم افزار های موجود روز دنیا پیکربندی می شود. زیر ساخت ششمین برج مخابراتی جهان (برج میلاد) و سخت افزار به روز و حرفه ای را با دانش تخصصی و سال ها تجربه پیوند داده ایم تا سرویسی ارائه کنیم که پاسخی درخور برای یکی از بزرگترین دغدغه های امروز در بسیاری از کسب و کارهای ایرانی باشد. استفاده از شبکه ۱۰ گیگابیتی، پهنای باند نامحدود، سخت افزار قدرتمند و به روز، ترافیک مصرفی نیم بها برای کاربر نهایی و پشتیبانی متعهد تنها بخشی از شاخصه های ماست. با ما همراه باشید تا تجربه ای جدید از کیفیت و تعهد را لمس کنید.

هاست دانلود ایران

میزبان آنلاین، میزبان داده های پر ترافیک

هاست دانلود نامحدود

به واسطه بالاتر رفتن تعداد و حجم فایل های به اشتراک گذاشته شده، نیاز به هاست دانلود مناسب توسط بسیاری از افراد و کسب و کارها احساس می شود. میزبان آنلاین با سال ها تخصص و تجربه، از جمله برترین ارائه دهندگان سرویس های هاست دانلود در ایران می باشد. ما همواره در تلاش هستیم تا همگام با تکنولوژی روز دنیا و با کیفیتی جهانی به ارائه سرویس های مورد نیاز کاربران خود بپردازیم.


یک هاست، هزاران کاربر

یک هاست، هزاران کاربر

با دانشی عمیق از هر آن چه که یک سرویس دانلودی به آن نیاز دارد، بستری فراهم آورده ایم که بدون نگرانی از هیچ مشکلی در هر لحظه محتوای مورد نظر شما را به هزاران کاربر تحویل دهیم! استفاده از سخت افزار و دانش نرم افزاری روز دنیا شاخصه های اصلی ما هستند.

گواهی SSL رایگان

گواهی SSL رایگان

ما اقدام به صدور رایگان گواهی SSL توسط صادرکننده مطرح "Let's Encrypt" برای سایت شما می کنیم. با استفاده از گواهی SSL، ترافیک سایت شما با پروتکل HTTPS رمزگذاری شده و همچنین رتبه آن در موتورهای جستجو مانند Google بهبود می یابد.

پهنای باند و فضای ذخیره سازی نامحدود

پهنای باند و فضای نامحدود

با استفاده از هاست دانلود میزبان آنلاین، هیچ محدودیتی در میزان ترافیک مصرفی و سرویس دهی به کاربران خود نخواهید داشت. هر میزان فضایی که نیاز دارید تحت زیرساخت مطمئن ما قابل ارائه است، از ترافیک رایگان لذت ببرید.

ترافیک نیم بها

ترافیک نیم بها

میزبان آنلاین در تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت خانگی و سازمانی، به عنوان یک سرویس دهنده ایرانی شناخته شده و به همین دلیل نیز، ترافیک مصرفی تمامی سرویس های داخل کشور ما از جمله هاست دانلود ایران به صورت نیم بها محاسبه می شوند.

پنل پیشرفته و کاربرپسند cPanel

پنل پیشرفته و کاربرپسند

شما دارای دسترسی کامل به هر آن چه که برای مدیریت سایت خود به آن نیاز دارید هستید. به سادگی می توانید فایل های خود را از طریق cPanel و رابط کاربری بسیار کارامد، زیبا و قدرتمند آن مدیریت کنید، دامنه اضافه کنید یا سطوح دسترسی را کنترل کنید.

دامنه رایگان

دامنه رایگان

با ثبت سفارش های سه ماهه و بالاتر از آن، دامنه ir رایگان از میزبان آنلاین هدیه بگیرید! این دامنه هنگام خرید هاست از شما پرسیده شده و به عنوان هدیه میزبان آنلاین، به صورت کاملا رایگان ثبت می شود و به مدت یک سال معتبر خواهد بود.

امکان اجرای اسکریپت های php و استفاده از دیتابیس

بسیاری از قابلیت های حرفه ای یک هاست دانلود همانند اسکریپت های VIP، نیاز به این قابلیت ها دارند. به جهت احترام به حقوق کاربران عزیز برای بهره برداری از تمامی امکانات فنی برای پیشرفت وب سایت شما، هاست دانلود میزبان آنلاین برخلاف بسیاری از سرویس های دانلودی دیگر امکان اجرای اسکریپت های php و استفاده از پایگاه داده را دارد.

امکان اجرای اسکریپت های php و استفاده از دیتابیس
پلان های هاست دانلود ایران
پلان ها
DLIR_1 DLIR_2 DLIR_3 DLIR_4 DLIR_5 DLIR_6 DLIR_7
هارد۱۰ گیگابایت۲۵ گیگابایت۵۰ گیگابایت۱۰۰ گیگابایت۲۵۰ گیگابایت۵۰۰ گیگابایت۱ ترابایت
پهنای باندپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدودپهنای باند نامحدود
تعداد سایت ها۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱
دیتابیس۲۲۲۲۲۲۲
پارک دامیننامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
ایمیلنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
یوزر FTPنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
انتخاب نسخه PHPپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شودپشتیبانی می شود
کنترل پنلcPanelcPanelcPanelcPanelcPanelcPanelcPanel
وب سرورlitespeed web serverlitespeed web serverlitespeed web serverlitespeed web serverlitespeed web serverlitespeed web serverlitespeed web server
دیتاسنترآسیاتک (برج میلاد)آسیاتک (برج میلاد)آسیاتک (برج میلاد)آسیاتک (برج میلاد)آسیاتک (برج میلاد)آسیاتک (برج میلاد)آسیاتک (برج میلاد)
قیمت ماهانه۶٫۰۰۰ تومان۱۱٫۰۰۰ تومان۲۴٫۰۰۰ تومان۴۵٫۰۰۰ تومان۸۶٫۰۰۰ تومان۱۵۵٫۰۰۰ تومان۲۵۰٫۰۰۰ تومان
قیمت سه ماهه۱۷٫۰۰۰ تومان۳۱٫۵۰۰ تومان۶۹٫۰۰۰ تومان۱۲۹٫۰۰۰ تومان۲۴۷٫۰۰۰ تومان۴۴۵٫۵۰۰ تومان۷۱۸٫۵۰۰ تومان
قیمت شش ماهه۳۳٫۰۰۰ تومان۶۰٫۵۰۰ تومان۱۳۲٫۰۰۰ تومان۲۴۷٫۵۰۰ تومان۴۷۳٫۰۰۰ تومان۸۵۲٫۵۰۰ تومان۱٫۳۷۵٫۰۰۰ تومان
قیمت سالانه۶۰٫۰۰۰ تومان۱۱۰٫۰۰۰ تومان۲۴۰٫۰۰۰ تومان۴۵۰٫۰۰۰ تومان۸۶۰٫۰۰۰ تومان۱٫۵۵۰٫۰۰۰ تومان۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
سفارش دهید!سفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارشسفارش

خیر، هاست دانلود برای نگهداری از فایل ها و محتوای حجیم وب سایت اصلی شما بوده و امکان میزبانی وب سایت بر روی آن وجود ندارد.

بله، در صورتی که در آینده تصمیم به تغییر سرویس خریداری شده خود بگیرید، در هر زمانی و از طریق پنل کاربری خود این امکان را دارید. برای مثال در صورتی که پس از مدتی وب سایت شما رشد کرده و نیاز به ارتقای سرویس احساس شود، به راحتی می توانید سرویس خود را به پلانی متناسب با نیازهای جدید وب سایت ارتقا دهید.

هاست دانلود مستقل از هاست وب سایت اصلی بوده و شما هیچ مشکلی در استفاده نخواهید داشت.

به علت حجم بالای اطلاعات موجود روی هاست دانلود، امکان بکاپ گیری وجود ندارد. اما اگر به بکاپ گیری از اطلاعات خود نیاز داشته باشید، می توانید از خدمات هاست بکاپ میزبان آنلاین استفاده کنید.

بله، این کار به راحتی قابل انجام است. در صورتی که با نحوه انتقال آشنایی ندارید، می توانید اطلاعات سرویس قبلی خود را به پشتیبانی فنی ارسال نمایید تا سرویس شما به صورت رایگان انتقال یابد.

همیشه آماده حل مشکلات شما هستیم!

ما متوجه زمان لازم و دشواری های اولیه برای یادگیری راه اندازی یک وب سایت هستیم، به همین خاطر تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط دوستانه برای پاسخگویی به سوالات شما در هر لحظه فراهم کرده ایم. سوال شما چه مربوط به حساب هاستینگ و چه در ارتباط با نحوه ثبت دامنه یا دیگر مراحل کار باشد، کارشناسان ما آماده کمک رسانی به شما هستند. پاسخ تمامی سوالات شما تنها یک کلیک با شما فاصله دارند.

پشتیبانی آنلاین
دانش فنی جامع

دانش فنی جامع

با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات هاستینگ و دارا بودن دانش فنی لازم، از شناخت جامعی در این زمینه برخورداریم. تضمین می دهیم که سوالات شما هیچگاه بی پاسخ و بدون راه حل نخواهند ماند.

سرویس دهی مستقل

سرویس دهی مستقل

ارائه تمامی خدمات توسط میزبان آنلاین صورت گرفته و به هیچ شرکت یا شخص ثالثی برون سپاری نمی شود. کارشناسان ما با جدیت تمام، تمامی مشکلات شما را با ارتباط مستقیم با خودتان برطرف خواهند کرد.

دسترسی ۲۴ ساعته ۷ روز هفته

دسترسی ۲۴/۷

دسترسی به کمک و دریافت راهنمایی در هر لحظه از شبانه روز بسیار مهم است. به همین دلیل نیز پشتیبانی میزبان آنلاین همواره آماده پاسخگویی به تمامی مشکلات شما و ارائه راهنمایی های لازم است.

ارتباط دائمی

تیکت، چت یا تماس تلفنی

تیم پشتیبانی میزبان آنلاین تنها چند کلیک با شما فاصله دارد! می توانید از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی، در هر ساعتی از شبانه روز با ما ارتباط برقرار کنید. تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما است.

تجهیزات باکیفیت

میزبان آنلاین از جمله معدود سرویس دهنده هایی است که از به روزترین تجهیزات دنیا استفاده کرده و تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را مستقیما تهیه می کند. ما محدودیتی در تامین سخت افزار مورد نیاز خود نداریم و از برندهای معتبر مثل HP و Dell که جزو بهترین سازندگان سخت افزارهای دیتاسنتری در سطح جهان هستند استفاده می کنیم. از میزبانی روی آخرین نسل سرورها لذت ببرید، ما از هر آن چه که نیاز دارید بهترین ها را فراهم کرده ایم.

تجهیزات با کیفیت

شبکه اختصاصی

در راستای تکمیل زنجیره تامین، میزبان آنلاین کنترل کامل شبکه خود را به دست گرفته است. با همکاری دیتاسنتر آسیاتک، استفاده از تجهیزات شبکه شرکت Cisco و با مالکیت صد درصدی توسط میزبان آنلاین، تضمین می کنیم که ترافیک شما را با بهترین تجهیزات شبکه روز دنیا مدیریت کرده و از فیلترهای قدرتمند خود عبور می دهیم تا کیفیتی مثال زدنی را برای شما به ارمغان بیاوریم. بهره مندی از شبکه اختصاصی و کنترل کامل بر روی آن زمانی اهمیت می یابد که با ترافیکی همانند آن چه که ما مدیریت می کنیم رو به رو باشید. سرورهای میزبان آنلاین از پورت های 10Gbps و ارتباطات فیبر نوری استفاده کرده و همگی از برق باپشتوانه، بدون قطعی و با تجهیزات Redundant تغذیه می شوند تا با افتخار سرویس دهنده شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته باشیم.

شبکه اختصاصی

Uptime ۹۹/۹٪

با استفاده از هاست دانلود میزبان آنلاین، وب سایت و فایل های شما همواره در دسترس بوده و هیچگاه با قطعی مواجه نخواهند شد. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در حال مانیتورینگ شبکه بوده و در صورت بروز هر مشکلی در اسرع وقت اقدام به برطرف نمودن مشکلات می نمایند.

Uptime 99.9%

سرعت فوق العاده و اطمینان بالا

برای محبوبیت و رشد وب سایت شما، انتخاب یک هاستینگ خوب ضروری است. میزبان آنلاین از جمله برترین هاستینگ های کشور بوده و استفاده از نیروهای متخصص و جدیدترین تکنولوژی های موجود را سرلوحه کار خود قرار داده است. ما خود را ملزم به ارائه بالاترین استانداردهای جهانی در ارائه خدمات خود می دانیم تا بدین وسیله وب سایت شما با سرعت بالا و اطمینان کامل کار کرده و خیال شما از این بابت کاملا آسوده باشد.

سرعت بالا