میزبان آنلاین پشتیبان مطمئن ...

آموزش ساخت شناسه ایرنیک

برای ثبت دامنه ملی شما نیاز به یک شناسه irnic خواهید داشت تا دامنه هایتان را به نام خودتان ثبت کنید. برای ساخت شناسه ایرنیک وارد سایت http://nic.ir شوید و روی عبارت “ساختن شناسه کاربری” کلیک کنید.

irnic-001

در صفحه باز شده از قسمت “شخص حقیقی” روی دکمه “تکمیل فرم و دریافت شناسه” کلیک کنید (البته در صورتی که مایل به ثبت نام به شکل دیگری هستید(از جمله سازمانی، شرکتی، نهادهای دولتی یا غیردولتی) روی گزینه مناسب کلیک کنید).

irnic-002

در صفحه باز شده اطلاعات را به صورت کامل و صحیح طبق راهنمایی که در صفحه موجود هست تکمیل کنید، دقت کنید که حتما از اطلاعات واقعی خود استفاده کنید تا در صورت درخواست مدارک تایید هویت از سمت ایرنیک مشکلی نداشته باشید.

irnic-003

 

دقت کنید که حتما در بخش رابط های مجاز گزینه “آزاد برای نمایندگان فروش” را انتخاب کنید در غیر اینصورت میزبان آنلاین یا دیگر ثبت کننده های دامنه نمیتوانند دامنه ای را برای شما ثبت کنند.

irnic-004

پس از اتمام مراحل بالا روی گزینه بازنگری کلیک کنید، وارد صفحه تایید اطلاعات خواهید شد که با تایید آن ها مراحل ساخت شناسه ایرنیک به پایان می رسد.

شناسه شما قابل استفاده است و می توانید از آن برای ثبت دامنه به نام خودتان استفاده کنید.

irnic-005

[تعداد رای: 2 میانگین امتیاز: 5]

به خانواده ۴۰۰۰ نفری میزبان آنلاین بپیوندید

پشتیبانی قوی و گسترده متخصصان میزبان آنلاین در شبانه روز ، عملکرد فوق العاده سریع سرویس های ارائه شده از دلایلی هستند که کاربران ما میزبان آنلاین را توصیه میکنند

+۲۸۰۰۰

سرویس ارائه شده

۲۱۰

محصول قابل ارائه

+۱۴

دیتاسنتر فعال

+۴۰۰۰

کاربر
دیتاسنتر Hetzner - Ashburn
دیتاسنتر Hetzner - Hillsboro
دیتاسنتر Contabo - Berlin
دیتاسنتر M247 - London
دیتاسنتر Hetzner - Falkenstein
دیتاسنتر Hetzner - Nuremberg
دیتاسنتر DDoS-Guard
دیتاسنتر رسپینا
دیتاسنتر آسیاتک
دیتاسنتر ComNet
دیتاسنتر میزبان آنلاین
۰۲۱۹۱۰۷۰۱۷۵