3636 3646 044 شماره ثبت 3588 (سهامی خاص)

ثبت دامنه رایگانمیزبان آنلاین قصد دارد در راستای گسترش استفاده از دامنه ملی .ir، این دامنه را به صورت کاملا رایگان برای شما کاربران عزیز ثبت کند. از طرفی با توجه به تعداد بسیار زیاد تقاضا و بار مالی سنگین آن تصمیم بر این شد تا هر روز تعداد مشخصی دامنه و صرفا با استفاده از کد تخفیف ثبت شود. هر روز حداقل 3 بار کد تخفیف به روز رسانی می شود و هر بار حداقل 3 دامنه ملی با هر کد به صورت رایگان ثبت می شوند، لازم به ذکر است دامنه های ثبت شده هیچ تفاوتی با دامنه ثبت شده به صورت پولی ندارند و از امکان اتصال به هاست، تغییر دی ان اس ها از طریق حساب کاربری شما در میزبان آنلاین و تمامی امکانات مدیریتی برخوردارند. در ادامه مهم ترین نکات مربوط به ثبت دامنه رایگان از طریق میزبان آنلاین را ذکر می کنیم:

1- دامنه ها به صورت یک ساله و کاملا رایگان ثبت می شوند. از سال دوم برای تمدید دامنه به صورت یک ساله هزینه 4000 تومان و پنج ساله هزینه 12200 تومان دریافت می گردد.
2- دامنه هایی که نام های غیر اخلاقی یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، توسط مرکز ثبت دامنه های ملی (IRNIC) رد خواهند شد.
3- در صورتی که مشخص شود کاربری با چندین نام کاربری اقدام به ثبت دامنه کرده است، حساب کاربری مسدود خواهد شد لذا از ایجاد نام های کاربری متعدد جدا خودداری فرمایید.
4- برای ثبت دامنه ir باید یک حساب کاربری در سایت مرکز ثبت دامنه های ملی (IRNIC) داشته باشید در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، از آموزش های مرتبط معرفی شده در زیر استفاده کنید.
5- ثبت دامنه به معنی راه اندازی سایت برای شما نیست، میزبان آنلاین فقط دامنه را به صورت رایگان برای شما ثبت می کند. پس از ثبت دامنه شما باید یک سرویس هاست از میزبان آنلاین یا سرویس دهنده دیگر خریداری کنید و دامنه خود را به آن متصل کنید یا این که دامنه خود را به یک وبلاگ متصل کنید.
6- هر دامنه پس از ثبت باید در مرکز ملی ثبت دامنه های ir تایید شود، تایید یا عدم تایید بر عهده میزبان آنلاین نیست. البته در صورتی که نام دامنه مشکلی نداشته باشد حتما تایید خواهد شد. پروسه تایید نام دامنه از 1 تا 72 ساعت زمان بر خواهد بود و گاها بنا به تشخیص IRNIC ممکن است مدارکی جهت تایید هویت از شما درخواست شود که راهنمای ارسال مدارک با ایمیل توسط خود ایرنیک ارسال خواهد شد.
7- هر کد تخفیف حداقل 3 دامنه و حداکثر 6 دامنه را به صورت رایگان ثبت می کند، لطفا از استفاده چندین باره از یک کد و ثبت بیش از یک دامنه رایگان خودداری کنید.
8- در صورت مشاهده پیام "این کد تخفیف قبلا استفاده شده است" از ارسال تیکت پشتیبانی خودداری فرمایید، این پیام نشان می دهد کاربران دیگر قبل از شما حداکثر تعداد دفعات استفاده از این کد را به پایان رسانده اند و باید منتظر کد تخفیف بعدی بمانید.

آخرین به روز رسانی سه شنبه مورخه 1394/10/21 ساعت 2:59
W311MQT7FB

آپتایم

آپتایم سرور های میزبانی میزبان آنلاین 99.99 می باشد.

سایت های خلاف قوانین حاکم

میزبان آنلاین با سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد کرد

بک آپ گیری منظم

میزبان آنلاین روزانه و هفتگی از سرور ها در دو سرور مجزا بک آپ گیری می کند.

پشتیبانی

لذت پشتیبانی را با گروه میزبان آنلاین تجربه کنید.

سرعت و امنیت

سرور های میزبان آنلاین دارای امنیت و سرعت مناسبی است.

سرور ها

سرور های میزبان آنلاین در بخش خصوصی خود در دیتاسنتر ها مراقبت می شوند.